Ubezpieczenie turystyczne.

Koszty leczenia za granicą mogą być bardzo wysokie.Zadbaj o to, aby z wymarzonego wyjazdu mieć jak najlepsze wspomnienia. Pamiętaj, że nawet w czasie najlepiej zaplanowanych wakacji lub wyjazdu do pracy sezonowej za granicą mogą przytrafić się nieprzewidziane wypadki. A koszty ewentualnej pomocy lekarskiej lub transportu medycznego mogą szybko zrujnować Twoje finanse!

Przed wyjazdem do krajów UE warto postarać się o kartę EKUZ, dzięki czemu przebywając w danym kraju UE będzie nam przysługiwała opieka zdrowotna taka sama jak obywatelon tego kraju. Niestety należy się liczyć z tym, że za wiele usług medycznych trzeba będzie zapłacić z własnej kieszeni. Ponadto karta EKUZ nie pokrywa ewentualnych kosztów akcji poszukiwaczej i ratowniczej w górach lub na morzu. Dlatego przed wyjazdem za granicę (nie tylko do UE) warto zaopatrzyć się w dobre ubezpieczenie turystyczne. Takie ubezpieczenie zapewnia pokrycie kosztów opieki medycznej oraz transportu medycznego w razie wypadku lub nagłego zachowania podczas wyjazdu w granicach wybranej sumy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie podczas wyjazdu do prac sezonowych.

Wyjeżdzasz do pracy sezonowej na kilka miesięcy? Wykonując jakąkolwiek pracę ryzyko wypadku czy zachorowania wzrasta. Jeśli nie chcesz, aby wyjazd podczas którego miałeś/łaś zarobić pieniądze wpędził Cię w długi, powinieneś nabyć opowiednie ubezpieczenie.

Ubezpieczenie OC podczas wyjazdu

Jeśli Twój wyjazd jest związany z nartami, sportami wodnymi lub wszelką aktywnością podczas której możesz wyrządzić szkodę innym, warto mieć ze sobą ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Dzieki niemu ubezpieczyciel pokryje, do sumy ubezpieczenia, szkody wyrządzone osobom trzecim.

Pamiętaj, że koszty ewentualnego leczenia oraz transportu medycznego za granicą mogą wynosić nawet KILKADZIESIĄT lub KILKASET TYSIĘCY złotych!

Szczegółowe informacje na temat zakresu ubezpieczenia oraz wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela znajdziesz w OWU.

Serwis Ubezpieczeniowy, Bielsko-Biała, ul.Daszyńskiego 99A/6, woj. śląskie, Polska
×

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej: (polityka cookies).