Ubezpieczenie samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i autobusów.

Przedsiębiorcy prowadzący usługi przewozu osób lub transportu towarów szczególnie potrzebują atrakcyjnej oferty ubezpieczeniowej, aby mogli skutecznie konkurować z najlepszymi - utrzymać i zdobywać nowych klientów. Ubezpieczenie samochodu ciężarowego w PZU to atrakcyjna cena oraz jakość, którą doceniają właściciele firm.

Ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego

Ubezpieczenie samochodu w zakresie OC charakteryzuje się nie tylko dobrą ceną, ale także pewnością, że w razie szkody wyrządzonej osobom trzecim ubezpieczyciel odpowiednio pokryje szkody. W przeciwnym wypadku poszkodowany może zwrócić się do predsiębiorcy o wyrównanie szkód. Obecnie rozkwit przeżywają różnorakie kancelarie odszkodowawcze, którym celem jest wywalczenie dla swoich klientów maksymalnego odszkodowania: czy to od ubezpieczyciela czy od sprawcy zdarzenia.

Ubezpieczenie AC

Zakup ubezpieczenia Autocasco na samochód ciężarowy zabezpiecza przedsiabiorcę od nieprzewidzianych wydatków na wypadek szkody (zniszczenia czy uszkodzenia pojazdu). Samochód ciężarowy, ciągnik siodłowy jest zwykle przedmiotem o znacznej wartości dlatego warto zabezpieczyć mienie, od którego zależy funkcjonowanie firmy.

Ubezpieczenie Auto Hol

Samochody ciężarowe również ulegają awariom oraz wypadkom, w wyniku których nie jest możliwa dalsza jazda. W celu uniknięcia znacznych wydatków związanych z holowaniem takiego pojazdu warto, przy zakupie AC, wybrac opcję PZU Auto Hol. Jest to holowanie i pojazd zastępczy dla posiadaczy pojazdów innych niż osobowe.

Szczegółowe informacje na temat zakresu ubezpieczeń oraz wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela znajdziesz w OWU.

Serwis Ubezpieczeniowy, Bielsko-Biała, ul.Daszyńskiego 99A/6, woj. śląskie, Polska
×

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej: (polityka cookies).